خانه / بازاریابی / آیا همیشه احساس گرفتگی و سنگینی دارید؟
احساس خستگی
احساس سنگینی

آیا همیشه احساس گرفتگی و سنگینی دارید؟

همه ما به علت روبرو شدن با نظام های ارزشی(خوب وبد،مهم وغیر مهم،درست وغلط)خانوادگی،مدرسه ای واجتماعی که همگی قصد درست کردن وخوب شدن ما را دارند به مرور یاد میگیریم بخشهایی از وجود خود را بد ونامطلوب بدانیم وبفهمیم اگر دیگران انرا ببینند قطعا ما را از خود ومحیطشان طرد میکنند و دیگر دوستم نخواند داشت.
واز انجا که ما کاملا خود را در کودکی ضعیف وحقیر میبینیم با این تهدیدها که نام تربیت دارد به مرور احساس نا امنی میکنیم و در درون حفره ای حفر میکنیم وکلا انچه دیگران از ما نمیپسندند را کلا از خود وشخصیتمان جدا میکنیم ودر آن حفره پنهان می کنیم‌. ویک ماسک هم میزنیم وابداز خوشحالی میکنیم که دیگه اصلا هم ما آدم اونجوری نیستیم ومحیط میگوید آفرین بچه خوب.
ما هر چقدر بزرگ میشویم به حفر ،حفره بزرگتری احتیاج پیدا میکنیم ولی انگار از طرفی هر چی در حفره میریزیم به همان اندازه ما بیشتر دچار افت روحی وسقوط اخلاقی میشویم.

ماسکی زیبا به چهره ولی احساسی بد در درون،احساس بدی که قدرت ما را برای زیستن  دلخواهمان از ما می گیرد.وحشتناک تر اینکه در مقطعی از زمان شاید حس کنیم دیگر زندگی ما درست شدنی نیست و شروع کنیم به تخریب همه دستاوردهای زندگی.اما جالب است بدانید همه قدرت شما برای دستیابی به خواسته ها و آرزوهایتان و کسب اعتماد به نفسی تازه، در دوستی و پذیرش همین زشتی های درونتان است

.ادامه این مطلب فقط برای کاربران ویژه قابل مشاهده است

.برای خرید اشتراک اینجا کلیک کنید

همچنین ببینید

راز زندگی قدیم و دلنشین

چه بر سر زندگی قدیم و دلنشین مان آمده است؟

بحرانی ترین خسارتی که به عنوان یک جامعه با آن مواجه شده ایم و ما …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *